Neye İnanıyoruz?

Clinker Social, sosyal medya ve profesyonel hizmetler için dijital pazarlama konusunda 360 derece hizmet sunan mutlu bir sosyal medya ajansı. Dijital pazarlama dünyasında gezinmek için en iyi yaklaşımı hedeflemek, geliştirmek ve strateji oluşturmak için müşterilerimizle win&win ortaklık yapıyoruz.

Inhouse olarak geliştirdiğimiz Influencer marketing toolumuz Clinker AI sayesinde influencerların ve hedef kitlenin datalarını analiz ediyor; proje yönetimini 360 derece sağlıyoruz. Proje öncesinde, proje esnasında ve sonrasında detaylı raporlamalarla süreci daha ölçümlenebilir kılıyoruz.

Kreatif ekibimiz ile birlikte Clinker Content Pool sayesinde sizlere projeler üretiyor ve tüm ihtiyaçlarınıza 360 derece etkin hizmet sağlıyoruz!

Takım Çalışması

Ekibimiz, yüzlerce müşterimize hizmet etmek için kaynakları korurken, Ekip içi motivasyonu sürekli yüksek seviyede tutabilmek ve iş aksiyonunda mutlu olabildikten sonra en yüksek veriminin yakalanabileceğini düşünen kimliğe sahibiz. Harika ekip dinamiğimizin müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi sağladığına inanıyoruz.